Foseptik Kuyusu Temizleme Veya Açma

Foseptik Kuyusu ve çukuru temizleme ;

Foseptik Kuyusu Temizleme Veya Açma Foseptik, alt yapısı kısacası kanalizasyon sistemi olmayan yerleşim yerlerinde, atık su giderinin toplandığı çukurdur. Bu çukurda toplanan pis atık giderler zamanla tıkanır ve eski bir gider sistemi olduğundan  logar (rögar) olan yeni  sistem firmamız tarafınfan kurulur, vidanjör aracılığıyla vakumlanarak çekilir ve temizlenir.

Foseptik kuyularının temizliğinde deneyimli olan Doğanlar Kanalizasyon  doğru ve hızlı sonuçlar elde etmektedir. Foseptik sorunları veya yeniden yapılandırma için bize ulaşabilirsiniz. 0532 548 3238

Foseptik Kuyusu Temizleme ;

Müstakil evinizde, dairenizde, işyerinizde kullandığınız sular, atıklar ve katı atıklar şayet şebeke kanalizasyon sitemine bağlantınız yoksa, foseptik çukurunda depolanmaktadır ve foseptik çukurları eskide kaldığı için yerini logar almıştır. Kullanım miktarınıza bağlı olarak bu kuyular dolmaktadır ve belirli  zamanlarda bu kuyular boşaltılmalıdır.

Sahip olduğumuz son teknoloji evsel atık ve sıvı atık,  yağmur suyu, pis su çekme hizmetleri için tasarlamış olan vidanjörler le, ekonomik fiyatlarla atıklarınızı çekiyor kuyunuzu temizliyoruz.

Foseptik Çukuru Kuyusu Açma Temizleme Doğanlar Kanalizasyon 0532 548 3238