Hakkımızda

hakkımızda         Doğanlar Kanalizasyon olarak 1987 yılından itibaren İstanbul’un avrupa ve asya yakasında tuvalet tıkanıklığı açma olarak hizmet vermekteyiz. Yapılacak olan işin özelliklerini dikkate alarak uygun ekipman, alet ve makineler’in seçimini yaparak, yılların bize kazandırmış olduğu tecrübe ile çalışıyoruz. Yeni alt yapılar inşa ediyoruz, yine yılların vermiş olduğu, nesilden nesile aktarılan tecrübe ile kanalizasyon veya alt yapı ile ilgili meydana gelen arızaları profesyonel ve uzman ekibimizle tespit ediyoruz. Sorununuza en uygun yöntem ile onarım yapıyoruz gerek görülürse yeniliyoruz. Kanalizasyon Onarımı, Su Sızıntılarını Tespit Etme ve Giderme, Alt Yapı Yenileme veya değiştirme. Tünel, Drenaj, Kanal, Çekvalf Monte Etme, tuvalet tıkanıklığı açma, Kuyu İşleri, Logar Temizleme ve bakımı, Lağım Gideri Açma, Tuvalet Açma, Kanalizasyon Geri Basması Engelleme, Bodrum, Zemin ve Giriş Katlarda Lağım Kokularını kalıcı olarak giderme. Dilerseniz yaptığımız işleri kısaca açıklayalım;

 

 

Kanalizasyoncu

Kanalizasyoncu

 

 

KANALİZASYON NEDİR ? KULLANDIĞINIZ SİSTEM NE KADAR DAYANIKLI ?

Meydana gelen birçok arıza tıkanma, lağım basması ve kanalizasyon hattının geri tepmesi, atık su tesisatının yapımında kullanılan ucuz malzemeden, kanalizasyon borularının bozulmasından dolayı meydana gelir. Tıkanan boruların herhangi bir cihaz veya aletle açılsa bile bu kalıcı bir çözüm olmayacaktır tıkanmaya sebep olan hat bozulmaları ve hataların sürekliliği zaman içinde tıkanma olayınıda malesef ki tekrar ortaya çıkarmaktadır. Bu durumda uzun süre fayda sağlayacak onarımları yapıyoruz, yada en kesin çözüm olarak kanalizasyon sistemini en kaliteli ve doğru şekliyle yeniden tasarlıyoruz ve yapıyoruz

 

 

TÜNEL NEDİR ? TÜNEL NEDEN ZORUNLUDUR ?

Binanın lağım giderlerini yer altından zarar görme riski olmayan malzemelerle tünel giderek bağlıyoruz. Kot farkının olduğu, lağım giderini seviyenin iskinin ana Kanalizasyon borusu seviyesinden daha aşağıda olduğu zemin ve giriş katlar için tünel kazarak kot farkını tamamen ortadan kaldırıyoruz işlemi sorunsuz hallediyoruz. lağım giderlerinin tesisatlarını tünel kazarak yapıyoruz. bunun için için bina, site bahçe düzenlemesi, Peyzaj veya çit Bitkileri ve ağaçlarınız kesinlikle zarar görmüyor efendi.
İşimizi sağlam ve iş güvenliğine uygun olarak yapıyoruz sağlam tüneller açıyoruz kaldırım taşları sökülmüyor ve kesinlikle asfaltta kırılma, operatör ile kazı ve kesme işlemleri yapmıyoruz. Üstelik yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde; cadde ve sokaklarda lağım, logar giderlerini tünel kazarak bağlama artık zorunluluk haline gelmektedir.

 

KUYU NEDİR ? NASIL TEMİZLENİR ? GÜNCEL BİR SİSTEM OLAN LOGAR KURULUMU  NASILDIR ?

Lağım gideri borusu seviyesi İSKİ kanalizasyon borusu seviyesinden aşağıda olan. Yani kot farkı olan bodrum zemin ve giriş katların kanalizasyon gideri sisteminin çalışmasını sağlamak için site ya da bina bahçesine kuyu ya da logar yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu kuyu ya da Logar içerisine pis su ve atık suyu yukarı atması için su seviyesine duyarlı çalışan motor ya da su pompası monte ederek kanalizasyon sisteminin çalışmasını sağlıyoruz.

 

LOGAR SİSTEMİ NEDEN GEREKLİDİR ? LOGAR KURULUMU, AÇMA, TEMİZLEME ?

Kanalizasyon sisteminde ve lağım giderinde oluşan arıza ve tıkanıklığı önlemenin en önemli yolu logar temizleme ve periyodik logar bakımıdır. Logar içerisinde meydana gelen yıpranmalar, atıkların burada birikmesiyle tıkanmaya ve zamanla lağım kokusuna neden olur. Uygun ekipmanlarla logar temizliği ve periyodik Logar bakımını yapıyoruz .

 

DRENAJ KUYUSU NEDİR ? BİNANIZ İÇİN ÖNEMİ NELERDİR ?

Tabanında su bulunan, tabanındaki su kaçağı bir türlü durdurulumayan binaların tabanına kuyu yapıyor, kuyu içerisine biriken su seviyesine duyarlı olarak çalışan su motoru monte ediyoruz.

 

DRENAJ SİSTEMLERİ KURUYORUZ !

 Binaların ve sitelerin drenaj sistemlerini yapıyoruz, Eski binalarda ve bitişik nizam yapılmış binalarda bina için drenaj yapıyoruz

 

LAĞIM KOKUSU SEBEBİ NEDİR ? DOĞANLAR KANALİZASYON FARKIYLA KOKUNUN ENGELLENMESİ !

Kanalizasyon gideri düzgün çalışmayan ve drenaj sistemi yapılmayan. Bina ve sitelerin Bodrum ve zemin katında oluşan. Su sızıntıları ile su kaçaklarının neden olduğu ağır koku ve lağım kokusunu gideriyoruz.
 

 

 

İstanbul kanal açma servisi DOĞANLAR KANALİZASYON, profesyonel ve uzman ekibimizle tespit ediyoruz, İstanbul tuvalet açma servisleri, İstanbul Klozet açma servisi, İstanbul Gider açma Servisi. İstanbul Pimaş açma servisi, Lağım Gideri Açma, İstanbul mutfak gideri açma servisi, İstanbul lavabo açma klozet tıkanıklığıı açma,  Kanalizasyon Geri Basması Engelleme, tuvalet tıkanıklığı açma, klozet açma, klozet tıkandı ne yapabilirim, klozet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı açma.

Klozet tıkanıklığı açmak, klozet tıkanıklığı nasıl açılır, klozet tıkanması nasıl açılır, tıkalı tuvalet açma. Tıkalı tuvalet nasıl açılır, tıkanan klozet nasıl açılır, Su Sızıntılarını Tespit Etme ve Giderme, tıkanan klozet tuvalet nasıl açılır. Zemin ve Giriş Katlarda Lağım Kokularını kalıcı olarak giderme, tıkanan tuvalet nasıl açılır, tıkanmış tuvalet nasıl açılır,

tuvalet açma, tuvalet gideri açma, tuvalet nasıl açılır, tuvalet tıkandı. Tuvalet tıkandı nasıl açılır. tuvalet tıkandı ne yapabilirim, tuvalet tıkandı ne yapmalıyım, tuvalet tıkanıklığı. Tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma teknikleri, tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır. Tuvalet tıkanıklığı nasıl giderilir, tuvalet tıkanıklığını ne açar, tuvalet tıkanması, tuvalet tıkanmasına çözümler.