Kanal Açma

Bağcılar Kanal Açma

Bağcılar Kanal Açma Kanal Temizlikleri her gün defalarca kullandığımız altyapı sistemimiz şehir hayatı ve sizin hayatınız için son derece önemlidir sürekli kullanım  olduğu için zamanla kanalizasyonunuzda tıkanmalar meydana gelir.

Hızla büyüyen, gelişen ve nüfusu artan Ülkemizde kanalların yükü de gün gün artmaktadır.

Kanallar neden temizlenmeli ?

Kanalizasyon hattınızın içerisinde zamanla biriken Katı Atık , çoğunluğu 30 cm çapında yapılan  şehir gider altyapısında periyodik olarak temizlenmediği taktirde kanalın tıkanmasına, borulara kalıcı zarar  vermesine, dolmasına ve dolayısıyla tıkanmasına yol açar.

Kanalların, kanalizasyonların tıkanması gelişmiş bir şehirde asla görülmemesi gereken bir problemlerin başında gelir ve şehirde yaşayan insanların karşılaşmak istemediği durumlardandır. Dolayısıyla hızla gelişen ülkemizde de bu konuya çok fazla önem verilir.

Kanallardaki,kanalizasyondaki bezler,pedler,plastik cisimler,sert cisimler ,borulardaki herhangi bir sızıntı veya çatlak  durumunda çevreye ve insan sağlığına çok ciddi zarar verir ,kanalın, logarın taşması durumunda etrafa yayılacak bakteri, pis su, katı pislik kötü koku yayılır ve çok rahatsız edicidir.

Bağcılar Kanal Açma