Kanal Temizleme

KANAL TEMİZLEME(Kanallar neden temizlenmeli ?)

Kanal Temizleme Temizlikleri her gün defalarca kullandığımız altyapı sistemimiz şehir hayatı ve sizin hayatınız için son derece önemlidir sürekli kullanım  olduğu için zamanla kanalizasyonunuzda tıkanmalar meydana gelir.

Hızla büyüyen, gelişen ve nüfusu artan Ülkemizde kanalların yükü de gün gün artmaktadır.Kanallar neden temizlenmeli ?

Kanalizasyon hattınızın içerisinde zamanla biriken Katı Atık , çoğunluğu 30 cm çapında yapılan  şehir gider altyapısında periyodik olarak temizlenmediği taktirde kanalın tıkanmasına, borulara kalıcı zarar  vermesine, dolmasına ve dolayısıyla tıkanmasına yol açar.

Kanalların, kanalizasyonların tıkanması gelişmiş bir şehirde asla görülmemesi gereken bir problemlerin başında gelir ve şehirde yaşayan insanların karşılaşmak istemediği durumlardandır.

Dolayısıyla hızla gelişen ülkemizde de bu konuya çok fazla önem verilir.

Kanallardaki,kanalizasyondaki bezler,pedler,plastik cisimler,sert cisimler ,borulardaki herhangi bir sızıntı veya çatlak  durumunda çevreye ve insan sağlığına çok ciddi zarar verir

kanalın, logarın taşması durumunda etrafa yayılacak bakteri, pis su, katı pislik kötü koku yayılır ve çok rahatsız edicidir Kanal Temizleme.

Kanallar, kanalizasyon hatları nasıl temizlenir ?

Kanal temizleme araçları ile kanal içerisinde tıkanmaya sebep olan oluşan kirlilik, katı cisimler, sert plastikler  ve birikintilerin (kum, taş, kök v.b) yüksek basınçlı su ile tıkanıklık yapan cismi yumuşatarak, sürükleyerek logara kadar getirilmesini ve bu logar bacalarından vakumlanarak tank içerisine aktarılmasını sağlanır.

Böylece kanallar, kanalizasyonlar ve tesisat siteminiz hızlı , ekonomik, temiz ve çevreye zarar vermeden temizlenir. Doğanlar Kanalizasyon 0532 548 3238

KANAL AÇMA SİSTEMLERİMİZ DOĞANLAR KANALİZASYON

KANAL AÇMA ,TEMİZLEME SİSTEMLERİMİZ DOĞANLAR KANALİZASYON