İkitelli Lavabo Tıkanıklık Açma

İkitelli Lavabo Tıkanıklık Açma

İkitelli Lavabo Tıkanıklık Açma Gider tıkanıklığı genelde tuvalet, lavabo, pimaş , pisuvar, çamaşır ve bulaşık makinesi giderlerindeki tıkanmalardan meydana gelmektedir.

Haliyle banyo giderlerinden su gitmez, çamaşır ve bulaşık makinesi gideri geri taşar ve kabusa dönüşen tuvalet, gider tıkanıklıkları sizin oldukça canınızı sıkan bir hale gelir.

Tıkalı banyo, pisuvar, duşa kabin, küvet,  jakuzi tuvalet ve gider tıkanıklarını kısa sürede açıyoruz. Doğanlar Kanalizasyon

 

Neden Giderler Tıkanır ?

  • Çamaşır ve bulaşık makinesi hortumundaki filtre sarsılmalarla zamanla ucundan çıkar ve çamaşır makinesi sıkma programından sonra çıkan atık sular, iplik ve bez parçaları, deterjan kalıntıları, düğme vb cisimler direk gidere gitmesiyle gideri tıkar.

  • Yemeklerde kullanılan yağların çöp ve geri dönüşüm yerine giderlere veya borulara dökülmesi sonucu tıkanıklık meydana gelir

  • Lavabolar ise, sabun ve sıvı kimyasal artıklarından, kıl ve saç gibi atıklardan tıkanmaktadır. Tuvaletlerde de olduğu gibi, lavabo giderleri de tesisatı yapan önceki ustaların hatalarından ötürü yani gider hatlarının yanlış planlanmasından, eğim ve akış yönü verilmemesinden tıkanır. 

 

İkitelli Lavabo Tıkanıklık Açma

İkitelli Lavabo Tıkanıklık Açma