Logar Açma Temizliği Veya Kurulumu

Logar Açma Temizliği, Rögar Yapımı;

Logar Açma Temizliği  Yeni yapılan inşaatların logarını kanalizasyon hattını planlıyoruz yapıyoruz, bölgenin, yerin, binanın özelliklerine göre malzeme kullanıp en kullanışlı şekliyle yapıyoruz, kanalizasyon ve logarın(rögar) yani alt yapı sisteminin uzun ömürlü olması için uygun malzemeleri kullanıyoruz. Doğanlar Kanalizasyon 0532 548 3238

Logar, Rögar Bakımı;

Logar Açma Temizliği  Kanalizasyon hattında arıza ve tıkanın önüne geçmenin en önemli yolu  logar bakımıdır. Logar içerisinde meydana gelen yıpranmalar atıkların birikmesine sebep olur, bu atıklarda kanalizasyon hattının bazı kısımlarında yer yer tıkanmaya ve zaman geçtikçe pis kokulara neden olur. Eğime bağlı olarak toprak kayması ve çevrenizdeki yapılan yanlış kazılar logarınıza zarar verebilir. Uygun ekipmanlarla uygun fiyatlara logar temizliği ve bakımını yapıyoruz.

 

Ana Logar

Binanın, çatı ve çevresindeki atık sularının toplandığı ve tek bir ana boruya, hatta bağlandığı kısımdır. Kanalizasyon tesisatında veya tesisatın bazı bölümlerinde  çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen zararların giderilmesinde pratik birer öneme sahiptir. Her hangi bir arıza durumunda bu logarın ve kanalizasyon hattının kontrol edilmesiyle arızanın meydana gelmiş olabileceği alan ve zararı tespit edilmeye çalışılır.  Arızanın olduğu alan ne kadar azaltılmış olursa yapılacak olan çalışmada  aza indirilmiş olacaktır.

Logar Açma Temizliği

Logar Açma Temizliği