Tıkanıklık Açma Servis Bölgelerimiz

Ataköy Tıkanıklık Açma

Kanalizasyon Tıkanıklığı Ataköy Tıkanıklık Açma binaların ve müstakil evlerinizin başlıca yaşadığı ve çok sık görülen sorunlardan birisidir.
Özellikle çok katlı apartmanlarda dairelerin mutfağından akan atık yağlar, yağlı bulaşık suları, tuvalete atılan katı atıklar, çamaşır ve bulaşık makinelerindeki deterjan atıkları gibi cisimler
kanalizasyon hattınızda, logarda birikerek zamanla tıkanıklığa yol açar ve Doğanlar Kanalizasyon olarak çok kısa sürede sorununuzu çözmek bizim için çok kolay.

Kanalizasyon tıkanıklığı nasıl açılır?

Mutfak pisuvar tuvaletlerde kullanılan suyun tesisat boruları (pimaşlarla) yardımıyla binanın ana kanalizasyon hattına bağlanarak giderleri yani atık su borularından geçerek iskinin ana gider hattına ulaştığı alt yapı sistemine kanalizasyon denir.

Mutfak borusundan devamlı yemek artıkları döküldüğü için tuvalete atılan cisimlerden dolayı bu tür maddeler genelde yağlı ve zamanla katı cisimer haline gelir. Sifondan, lavabodan gitmese dahi zorla bu yemek artıklarını, tuvalete atılan cisimler göndermeye çalışırsınız.

Eğim verilmeden yapılan gider borularında bu yağlar borunun yüzeyine yapışarak ve katı atıklarda kısım kısım tıkanıklıklara neden olur zamanla suyun ileri gitmesini önler. Su geri tepmeye başlar ve tuvaletten, banyo giderinden, sifondan su geri gelir. Bu olaylara bizler tıkanıklık diyoruz.

İstanbul da faaliyet gösteren kanal temizleme firmamız, logar açma ve temizleme ve kanal açma ,temizleme işlemlerinde gerekli teknolojik ekipmanları kullanarak çok kısa sürede çözüm üretmektedir. 

 

Doğanlar Kanalizasyon Ataköy Tıkanıklık Açma Gider Temizleme , kanal tıkanıklığı, Tesisat arızası, su kesintisi, boru tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı

Doğanlar Kanalizasyon Ataköy Tıkanıklık Açma Gider Temizleme , kanal tıkanıklığı, Tesisat arızası, su kesintisi, boru tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı